Catastic

Catastic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Catastic mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır

Catastic kullanıcılara birbirinden güzel yeni kedi fotoğrafları ve kedi videoları keşfetme ve kendi kedilerinin sevimli fotoğraf ve videolarını paylaşabilme imkanı veren, kedilere özel olarak geliştirilmiş bir sosyal platformdur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Catastic tıpkı Instagram benzeri bir arayüzü kullanıcılara sunuyor. Uygulamayı kullanabilmek için kendinize bir profil yaratmanız gerekiyor. Bu profili oluşturduktan sonra diğer Catastic kullanıcılarının profillerini keşfetmeye ve paylaştıkları kedi fotoğrafları ve kedi videolarına göz atmaya başlayabiliyorsunuz. Catastic üzerinde beğendiğiniz kullanıcıları takibe alabiliyorsunuz ve bu kullanıcılar yeni bir içerik paylaştıklarında ana sayfanızdaki yayın akışında bu içeriklerin ototmatik olarak çıkmasını sağlayabiliyorsunuz. 

Catastic'te kendi kedinizin fotoğraf ve videolarını paylaştığınızda diğer kullanıcılar bu içeriklere yorum yapabiliyorlar ve beğenebiliyorlar. Catastic paylaşımlarınıza herhangi bir yorum veya beğeni geldiğinde sizi bildirimlerle haberdar edebiliyor. Dilerseniz siz de diğer kullanıcıların paylaşımlarına yorum yapabiliyor ve bu paylaşımları beğenebiliyorsunuz.

Catastic'te daha önceden çektiğiniz video ve fotoğrafları kullanabileceğiniz gibi uygulama içerisindeki kamera aracılığıyla yeni çekimler de yapabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf ve videolarınızda düzeltmeler yapabilir farklı filtrelerle onları zenginleştirebilirsiniz.

Catastic içerisinde yer alan forum sayesinde kedilerle ilgili yararlı bilgilere ve yazılara ulaşabilir, diğer kullanıcıların görüşlerini alabilirsiniz.