Caterzillar 1.0 (ios)

Caterzillar

1.0
Caterzillar
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caterzillar mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Caterzillar her yaştan oyun severe hitap eden ve ilginç oyun mekaniklerine sahip olan bir mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Caterzillar'da Bobo adlı tırtıl kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Bob'un macerası prensesinin kötü kalpli böcekler tarafından kaçırılmasıyla başlıyor. Kahramanımız prensesini kurtarabilmek için uzun bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculuğunda da farklı engellerle ve böcek düşmanlarıyla karşılaşması gerekiyor. Bize düşen görev ise Bob:'un bu engel ve düşmanları atlatmasını sağlamak.

Caterzillar'da kahramanımız Bob klasik platform oyunlarının aksine belli bir yolda ilerleyerek boşluklardan atlamıyor. Bob'un özel yeteneği üzerinde bulunduğu platforma yapışabiliyor olması. Bu da oyunda bulmacaları çözmek için alternatif yollar kullanabilmemizi mümkün kılıyor. Oyunda 4 farklı bölümde prensesi bulmaya çalışırken 32 bölümü geçmeye çalışıyoruz. Ayrıca oyunda özel bölüm sonu canavarı savaşları da yer alıyor.

Caterzillar kendine has bir görsel tarza sahip. Bu tarzın göze hoş göründüğü söylenebilir.

YORUMLAR