CatHotel 1.0.1 (ios)

CatHotel

CatHotel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CatHotel, 5 yıldızlı kedi oteli açıp işlettiğiniz bir iOS oyunu.

CatHotel, sevimli kedilerin kaldığı 5 yıldızlı otel açıp işlettiğiniz bir iOS oyunu. Hepsi birbirinden sevimli farklı türde kedilerin keyiflerinin yerinde olmasını sağlamak ve sağlıklı mutlu şekilde sahiplerine teslim etmeniz gereken oyunda otelinizi dilediğinizce dekore edebiliyorsunuz.

Sahipleri tarafından otelimize türlü kediler bırakılıyor. Amacımız sahipleri dönene dek onlara cennet yaşamı sunmak. Otelimize geçici süreliğine bırakılan kedilerin bakımından sağlıklarına her şeyle kendimiz ilgilendiğimiz tatlı bir koşuşturmaca içerisine giriyoruz. Her kedinin sevdiği oyun farklı olduğundan odalara çeşitli oyuncaklarla donatıyoruz. Oyunlarını bitirdikten sonra güzelce besliyor, bakımlarını yapıyor, yatırıyoruz. Kısacası kedileri memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Küçük büyük herkesin oynayabileceği şekilde hazırlanan kedi oteli işletmeciliği oyununda animasyonlar ve görseller de oldukça başarılı. Kendinizi gerçekten kedi bakıcısı gibi hissetmeniz için oyunun yapımcıları ellerinden geleni yapmışlar.