Cats & Cosplay TD 3.0.1 (ios)

Cats & Cosplay TD

Cats & Cosplay TD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1

  • Üretici

    Pixel Pros

Huysuz kedilere karşı mücadele etmek için farklı saldırı kuleleri inşa edebileceğiniz aksiyon dolu bir oyundur.

Çeşitli özelliklere sahip savunma kuleleri inşa ederek düşmanlarınıza karşı aksiyon dolu bir mücadele içine girebileceğiniz Cats & Cosplay TD, Binlerce oyun severin keyifle oynadığı eşsiz bir oyundur.

Kaliteli animasyonları ve ses efektleri ile dikkat çeken bu oyunda yapmanız gereken, düşmanlarınızın geçemeyeceği savunma ve saldırı kuleleri inşa etmektir. Kurduğunuz kuleler sayesinde huysuz kedi ordusuna ve diğer düşmanlarınıza karşı mücadele edebilirsiniz. Yeni bölgeler fethederek alanı genişletebilir ve daha fazla düşman karakteriyle karşılaşabilirsiniz. Savaşlarda kazandığınız ganimetlerle farklı savaş aletlerinin ve karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Sürükleyici özelliği ve aksiyon dolu bölümleri ile sıkılmadan oynayabileceğiniz benzersiz bir oyun sizleri bekliyor.

Oyunda aynı anda birden fazla düşman birimini yok eden, roket ve füze fırlatan, düşmanı yavaşlatmak için tiz sesler çıkartan ve sihirli top atarak düşmanları etkisiz hale getiren birçok farklı özellikte saldırı kulesi yer almaktadır

Hem Android, hem de İOS sürümleri ile iki farklı platformda oyuncularla buluşan ve aksiyon oyunları arasında bulunan Cats & Cosplay TD, ücretsiz olarak sunulan kaliteli bir oyundur.

YORUMLAR