Cavefall 1.0 (ios)

Cavefall

1.0
Cavefall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cavefall, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Cavefall, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir aksiyon oyunudur. Aksiyon ve macera sahnelerini bolca yer aldığı oyunda yüksek puanlara ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için tercih edebileceğiniz mükemmel bir aksiyon oyunu olan Cavefall, eşsiz sahneleri ve mekanikleriyle dikkatimizi çekiyor. Son derece dikkatli olmanız gereken oyunda reflekslerinizi sınıyor ve karanlık mağaralarda ilerliyorsunuz. Piksel tarzı retro grafiklere ve seslere sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor diyebilirim. Sürükleyiciliği bir hayli fazla olan oyunda düşmanlarınızı yakalamalı ve imka etmelisiniz. Birbirinden zorlu engellerin de yer aldığı oyunda engellere çarpmadan ilerlemeli ve yüksek puanlara ulaşmalısınız. Benzersiz mekaniklere sahip olan oyunda bağımlılık da yaşayabiliyorsunuz. Eğer aksiyon ve macera tutkunu biriyseniz bu oyun tam size göre diyebilirim.

Cavefall Özellikleri:

  • Basit oyun kontrolleri
  • Eşsiz kurgu ve farklı mekanikler
  • Zorlu bölümler
  • Günlük ödüller
  • Tamamen ücretsiz

Cavefall oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR