Cavernaut 1.0.1 (ios)

Cavernaut

Cavernaut
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cavernaut, iPhone ve iPad'inizde oynayabileceğiniz eğlence dozu yüksek uzay oyunu.

Cavernaut, iPhone ve iPad’imizde oynayabildiğimiz uzay oyunları arasında. Oldukça ufak boyutlu olması ve göze hoş gelen – yormayan görseller sunmasının yanında Türkçe olmasıyla iOS platformunda öne çıkan oyunda tamamen yabancısı olduğumuz bir gezegende açıyoruz gözümüzü. Amacımız yüzeye sağ salim ulaşmaya çalışmak.

Uzay oyunlarına ilginiz varsa başından biraz zor kalkacağınız bir oyun diyebilirim. Üst düzey, yüksek kalitede görseller sunmuyor belki lakin eğlence dozu oldukça yüksek oynanış sunuyor. Hikayenin başlama noktasını anlatan animasyonlarla desteklenmiş hoş bir açılışın ardından uzay gemimize atlıyoruz ve mağaralar arasında yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. Yolun girintili çıkıntılı olması, lazer pil ve mayın gibi tehlike arz eden, uzay gemimizi değdiğinde paramparça edecek engeller çıkması, yüzeye kolaylıkla ulaşmamızı engelliyor.

Beş farklı mekanda geçen oyunda uzay gemimizin gücü sınırsız olmadığından ilerleyebilmek için yolumuza çıkan sarı renkli objeleri toplayarak sürekli gücümüzü yenilememiz gerekiyor. Uzay gemimiz için onlarca yükseltmeyi de ihmal etmememiz önemli.

YORUMLAR