cccccc 1.1 (ios)

cccccc

1.1
cccccc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

cccccc hızlı ve heyecanlı bir beceri oyunudur

cccccc eğer reflekslerinizi test etmek ve eğlenceli bir şekilde vakit öldürmek isterseniz oldukça hoşunuza gidecek bir beceri oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kayak oyunu olan cccccc'de sanki peşinden kızgın bir köpek kovalıyormuşçasına kayak yapan bir kahramanı yönetiyoruz. Karla kaplı yüksek dağ eteklerinden aşağıya doğru son süratla kaydığımız oyunda bizi zorlu anlar bekliyor. Biz aşağıya doğru kaydıkça ormancılar kütükleri önümüze yığıyor. Sadece işlerini yapan ormancılar kayak yapan insanları hesaba katmayınca işler çığrından çıkıyor ve bizi de heyecan dolu bir macera bekliyor.

cccccc'de temel amacımız en uzun süre kayabilmek. Kayak yapabilmek için kahramanımızın yıkılan dev kütüklerden kaçmasını sağlamamız gerekiyor. Bu iş için onu sağa veya sola doğru yönlendiriyoruz. Ne kadar uzun süre kayarsak o kadar yüksek puan kazanabilmekteyiz. Puanımızı artırmak için ise yol üzerindeki altınları toplayabilmekteyiz.

cccccc başlarda kolay olsa da oyunda ilerledikçe işler karışıyor. Daha hızlı kaydıkça daha hızlı karar vermemiz gerekiyor. Oyunun grafikleri retro bir tarza sahip. Eğer 8 bit grafikler hoşunuza gidiyorsa, basit oynanışa sahip; fakat bir o kadar da zor olan bi oyun oynamak istiyorsanız cccccc'yi deneyebilirsiniz.