Cem Adrian

Cem Adrian
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cem Adrian, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, ünlü sanatçının özel içeriklerini barındıran bir uygulamadır.

Cem Adrian, popüler müzisyen hakkında farklı içeriklere ulaşabileceğiniz bir eğlence uygulaması olarak dikkat çekiyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, özel ev konserinden turne günlerine kadar pek çok içeriğe ulaşabilirsiniz. Özellikle Cem Adrian hayranlarının çok ilgisini çekecek bu uygulamaya biraz daha yakından bakalım.

Cem Adrian uygulaması, sanatçıyı daha yakından takip etmek isteyen kullanıcılar düşünülerek meydana getirilmiş ve oldukça sade bir arayüze sahip. Uygulamayı açtığınızda Cem Adrian'dan gelen duyurulara, yaptığı parçalara ve özel içeriklere ulaşabiliyorsunuz. Misal, hiçbir yerde bulamadığınız bir şarkı var ve onu dinlemek istiyorsunuz. Cem Adrian uygulamasına gelerek arama yapıyor ve ilgili içeriğe erişebiliyorsunuz. Cem Adrian uygulamasını özel kılan unsur ise, yeni albüm hakkında kayıt aşamaları ve hikayesine ulaşabilmeniz. Ayrıca uygulamaya özel ev konserleri ve turne günlükleri de bulunuyor. 

Müzisyen hakkında tüm içeriklere ulaşabileceğiniz Cem Adrian uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Eğer sıkı bir takipçisiyseniz denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR