ÇeşmeUP

ÇeşmeUP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ÇeşmeUP, yaz tatili için İzmir Çeşme'ye gelen tatilcilere rehberlik ederek Çeşme'de nereye gidebilirim yada ne yiyebilirim gibi soruların cevaplarını veren güzel ve başarılı bir iOS uygulamasıdır.

ÇeşmeUP, son yıllarda Türkiye'nin en gözde tatil mekanları arasında zirveye çıkan Çeşme hakkında bilmek istediğiniz herşeyi öğrenebileceğiniz ve Çeşme'de neler yapabileceğiniz gösteren başarılı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Eğer haftasonu tatilini yada yıllık izninizi Çeşme'de gerçimeyi düşünüyorsanız bu uygulamayı mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim. Uygulamanın amacı tatile gelenlere yardımcı olmak ve tatillerini daha iyi geçirmelerini sağlamak.

Çeşme'de eğlencenin nerede olduğunu bulmanızı sağlayan olan uygulama, Çeşme'de gerçekleşen tüm etkinlikler hakkında bilgi sunmaktadır. Sadece eğlence etkinlikleri ile sınırlı kalmayan uygulama çevrenizdeki restoran, bar, beach club ve diğer tüm mekanları göstererek gidebileceğiniz yerler arasında bir seçim yapmanızı sağlar.

Uygulama tüm bilgilrini sunmuş olduğu mekanlar için yol tarifini de göstermektedir. Bu özellik sayesinde Çeşme'yi bilmeseniz bile gitmek istediğiniz yerlere kolayca ulaşabilirsiniz. Uygulamanın özellikleri yaz yaz bitmiyor. Diğer yararlı özellikleri arasında mekanlara telefon etme ve check-in yapabilme gibi yararlı araçlar da uygulama içerisinde yer alıyor.

Çeşme'ye gitme planlarınız var ise ÇeşmeUP uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka kullanmalısınız.

YORUMLAR