CevAPP

CevAPP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CevAPP, gerçek kişilere karşı yarışabileceğiniz, yerli yapım olan bir bilgi yarışması uygulamasıdır.

CevAPP uygulaması, iPhone ve iPad’lerinizden gerçek kişilere karşı oynayabileceğiniz bir bilgi yarışması uygulamasıdır.

Tamamen yerli yapım olan uygulamada, bilginize güvendiğiniz kategorilerde farklı insanlarla yarışarak puanınızı yukarılara taşıyabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmeniz için Facebook hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Bu şekilde rastgele kişilerle karşılaşıp, bilginizi sınayabiliyorsunuz.
Yarışmada sorulan soruya ait 4 adet şık bulunuyor. Siz ve rakibiniz eş zamanlı olarak soruyu ve yanıtı görüyorsunuz. Rakibinizin önüne geçmek için, ondan daha çabuk karar verip doğru seçeneği bulmalısınız. İlk doğru yanıtı veren kişi diğerinden 1 puan fazla kazanıyor. Her iki kişi de doğru yanıt verirse, doğru yanıtı ilk işaretleyen 1 puan fazla kazanıyor. Yarışmada 7 tane soru soruluyor ve son soru yani bonus sorusunda kazanacağınız puan 2 ile çarpılıyor.

Yarışmalardan kazandığınız puanlar ile skorlarınız katlandığından, ne kadar kazanırsanız o kadar yüksek puanlar elde edebilirsiniz. Ayrıca hatırlatalım, uygulamayı çalıştırabilmek için internet bağlantısına ihtiyaç duyuluyor. Ek olarak, uygulamada yer alan soru sayısının arttırılması, kullanıcılarda sürekli aynı oyunu baştan oynuyormuş hissi yaratmamak için önem arz ediyor.

ARTILAR
EKSİLER

Soru sayısı arttırılmalı

YORUMLAR