CezaCepte

CezaCepte
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CezaCepte, aracınız ile yediğiniz trafik cezalarından anında haberdar olmanızı sağlayan ve böylece sürpriz trafik cezalarına son veren yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulaması.

CezaCepte, iPhone sahibi olan araç sahiplerinin yedikleri trafik cezalarını anında bildirerek haberdar olmalarını sağlayan, kullanımı kolay, yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulaması.

Eğer daha önce farkında olmadan trafik cezası yediyseniz mutlaka biliyorsunuzdur. Yediğiniz cezadan haberdar olma süreci oldukça uzayabiliyor. Muhtarlıkten eve kağıt gönderilerek yapılan sistem dışında web üzerinden de kendiniz kontrol ederek cezalarınızı görüntüleyebiliyor olsanız da, bu iş oldukça zahmetli ve zamanla unutulup gidiyor. Bunun için önlem almanızı sağlayan uygulama plaka, TC Kimlik No ve Araç tescil tarihi bilgilerini girdikten sonra gerisini otomatik olarak hallediyor.

Trafik cezaları, motorlu taşıtlar vergisi ve HGS ile OGS kaçak geçişler hakkında tüm bilgileri öğrenmenizi sağlayan uygulama, size bildirim göndererek her şeyden haberdar olmanızı sağlıyor.

Trafik cezası konusunda hassas olan ya da ehliyet ceza puanı sınırında olan kullanıcılar için daha da önemli olan uygulama, kullanımı son derece kolay bir arayüz ile tasarlanmış. Böylelikle kullanırken herhangi bir problem ile karşılaşacağınızı düşünmüyorum.

Yediğiniz ya da yiyebileceğiniz trafik cezalarını anında öğrenmek istiyorsanız, CezaCepte uygulamasını iPhone'larınıza kesinlikle yüklemenizi öneririm.

YORUMLAR