Chain Strike 1.0.2 (ios)

Chain Strike

Chain Strike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chain Strike ile dünyanın dört bir yanından oyuncular ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Android ve İOS platformunda oyunculara aksiyon dolu anlar yaşatan Chain Strike, dünyanın dört bir yanından oyunculara sahip. Sürükleyici yapısı ile mobil Rol oyunları arasında popüler bir konumda olan yapım tamamen ücretsiz olarak oynanıyor.

Oyunculara 5x7 harita sunan mobil oyun, fantastik karakterlere sahiptir. Oyun içerisinde yer alan karakterlerin her biri kendilerine özgü yeteneklere sahiptir. Oyuncular rakipleri ile girdikleri mücadelelerde stratejik taktikler gerçekleştirebilirler. Oyuncuların yapmış oldukları taktikler, savaş esnasında hayati önem taşımaktadır. Doğru yapılan hamleler rakip oyuncuları zor duruma sokarken, yanlış yapılan taktikler de bizler için çeşitli sorunlara yol açmaktadır.

Yaptığımız savaşlar sonucunda belirli ödüller alıyoruz. Bu ödüller ile dilersek mevcut olan karakterlerimizi yükselterek daha güçlü hale getirebilir, dilersek de yeni karakterlerin kilidini açabiliyoruz. Oyun içerisinde seviye sistemi bulunuyor. Oyuncular hızlı bir şekilde seviye atlamak için girdikleri mücadelelerden galip ayrılmalılardır. Birbirinden farklı haritalar ile oyuncuları sürükleyici bir mücadeleye götüren Chain Strike, oyunculara gerçek zamanlı olarak karşı karşıya getiriyor. İyi oyunlar.