Champ Man 15

Champ Man 15
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Champ Man 15, iPhone ve iPad için özel optimize edilmiş, bünyesinde birçok seçenek ve taktik barındıran ve 400'den fazla kulübe ev sahipliği yapan bir futbol menajerlik oyunudur.

Champ Man 15, en iyi futbol yönetimi sezonunu mobil ortama getirmek için hazır! Geliştirilmiş taktik kontrolü ve maç motoruyla yepyeni bir futbol yönetimini heyecanına hazır olun.

İçerisinde 23 farklı ligden 440'tan fazla kulübü içeren Champ Man 15, iOS için özel optimize edilerek çok hızlı ve rahat bir oynanış sunuyor. Dünyaca ünlü oyunda binlerce sözleşme imzalayabilecek oyuncuları takımınıza kazandırın, geliştirin, dilerseniz özel antreman programları ve taktikler oluşturun. Takım performansını etkileyecebilecek her şey Champ Man 15'de seçilebilir olarak karşımıza sunuluyor.

Oyunun en güzel taraflarından biri de bir futbol menajerlik oyunu olarak takımın tüm duygu ve tansiyonunu size olduğu gibi aktarması. Vereceğiniz her karar ve uygulayacağınız her taktik bireysel oyunculardansa tüm takıma etki ediyor. Bu sayede ligde kariyerinizi tırmanmaya çalışıyorsunuz. Kolay oynanışı ve kullanıcı dostu arayüzüyle oyuna kolayca ısınıyor, hızlıca lig atlayabiliyorsunuz. Ayrıca Champ Man 15'deki kulüp ve oyuncu destekleri bir futbol menajerlik oyununa göre bir hayli fazla. Dilediğini oyuncuyla sözleşme imzalayın, ekibinizi kurun ve şampiyonluğa giden yolda taktiklerinizi vermeye başlayın.

Futbol menajerlik oyunlarını seven herkes Champ Man 15'e mutlaka göz atmalı. iPhone'daki oynanışıyla oyun her koşulda açıp bakabilmeniz için ideal bir seçim olacak.

YORUMLAR