Chaos Chambers 1.0.3 (ios)

Chaos Chambers

Chaos Chambers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chaos Chambers, iOS cihazlarımız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Chaos Chambers, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli fakat zorlu bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebilecğeimiz bu eğlenceli oyundaki amacımız karmaşık tasarımlara sahip olan bölümlerde hayatta kalmak ve mümkün olduğunca ilerlemek.

Kontrolümüze verilen kutu otomatik olarak ilerliyor. Biz de ekrana dokunarak kutuyu zıplatabiliyoruz. Yolculuğumuz esnasında karşımıza çok sayıda engel çıkıyor. Bu engellerin birçoğu sabit olarak yerlerinde duruyorlar fakat bazıları aniden hareket ederek bizi şaşırtarak hataya zorluyorlar.

Chaos Chambers'taki bölümler kolaydan zora doğru ilerliyorlar. Bölümün en başında görece olarak daha kolay engellerle karşılaşıyoruz fakat ilerledikçe engellerin dizilimi işi zorlaştırıyor. Oyunda yer verilen grafikler de minimal tasarımlarıyla dikkat çekiyorlar. Arada bir değişen renkler oyunu monotonlaşmaktan kurtarıyor.

Devrimsel olmasa bile keyifli bir oyun deneyimi sunan Chaos Chambers, beceri oyunlarına ilgi duyanların göz atması gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR