Chaos Word

Chaos Word
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz kelime oyunudur.

Kelime oyunları, mobil cihazlarda çok popüler olan kategorilerden bir tanesi. Pek çok farklı kelime oyunu mevcut. Chaos Word de iOS cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz kelime oyunlarından bir tanesi.

Tap Tap Monsters gibi başarılı oyunların yapımcısı olan infinitypocket tarafından geliştirilen Chaos Word eğlenceli bir kelime oyunu. Oyunda amacınız ekranda çıkan harfleri doğru yerlere sürükleyip bırakarak anlamlı kelimeler oluşturmak.

Bunun için de size oyun ipucu veriyor ve siz buna göre kelimeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Örneğin oyun size "children" diye ipucu veriyor ve siz altta "daughter" ve "son" kelimelerini bulmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca yine bazı harflerin yerleri değiştirilemiyor, böylece siz de başta ya da sonda hangi harfin olduğunu görebiliyorsunuz.

Oyunun tek eksi yönü Türkçe desteği olmaması diyebiliriz. Bu yüzden de biraz İngilizce kelime bilgisine ihtiyaç duyuyorsunuz. Ayrıca oyun boyunca kazandığınız puanlarla takıldığınız zaman kelimeleri açtırabiliyorsunuz.

Eğlenceli bir kelime oyunu olan Chaos Word'u herkese tavsiye ederim.

YORUMLAR