C.H.A.O.S

C.H.A.O.S
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    105

  • Üretici

    SKYJET INTERNATIONAL

C.H.A.O.S iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon dozu yüksek bir helikopter oyunu savaşıdır.

C.H.A.O.S isimli bu oyun helikopter savaşı oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor. Üç boyutlu görsellere sahip olan oyunda son derece iyi tasarlanmış modellemelere yer verilmiş. Oyunun görsellik açısından hiçbir eksiği yok hatta mobil cihazlar üzerinde oynayabilecğeiniz en iyi grafiklere sahip helikopter oyunlarından birisi olarak öne çıkıyor.

Oyunda C.H.A.O.S isimli gizli bir topluluğun dünyayı ele geçirme planlarına karşı koyan cesur bir pilotu canlandırıyoruz. Bir zamanlar diktatör olan fakat artık güçlerini yitirmiş üyelerden oluşan bu topluluk dünyayı ele geçirme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Fakat biz de boş değiliz ve AH-64 Apache, UH-60 Black Hawk, Hind, Ka-52 Alligator ve RAH-66 Comanche gibi son teknoloji ürünü helikopterlerimiz var.

Bu helikopterlerin her biri farklı özelliklere, dinamiklere ve teknolojilere sahip. Bölümler sırasında karşılaşacağınız tehlikleri bertaraf etmek için kullandığımız helikopterleri iyi tanımamız gerekiyor. Bunun için de bol bol pratik yapmamız gerekiyor. Tekli oyuncu modlarından sıkılırsanız multiplayer modunda arkadaşlarınızla da mücadele edebilirsiniz.

YORUMLAR