Charles 1.1 (ios)

Charles

1.1
Charles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Charles, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bağımlılık yapan bir oyundur.

Charles, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda zevkle oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Basit bir kurgusu bulunan oyunda karşınıza çıkan düşmanları yok etmeniz gerekiyor.

Basit ve bağımlılık yapan bir kurgu ile karşımıza çıkan Charles, isterseniz tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Oyunda karşınıza çıkan düşmanları yok etmeniz gerekiyor. Bir uçağı kullandığınız oyunda reflekslerinizin de oldukça kuvvetli olması gerekiyor. Oyunda geçirdiğiniz zaman arttıkça işler karışıyor ve düşmanların hızı artıyor. 5 dakikalık bir oyundan sonra ise işler fantastik boyutlara kadar sıçrıyor. Bakalım bu oyunda düşmanlara ne kadar dayanabileceksiniz. Birbirinden farklı karakterlere sahip olan Charles oyununda çok eğleneceğinizi söyleyebiliriz. Animasyonlarla desteklenmiş hoş grafikleri olan oyunu arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

Oyun Özellikleri;

  • Basit ve bağımlılık yapıcı
  • Birden fazla karakter
  • Kişiselleştirilebilir medya içerikleri
  • Online oyun modu

Charles oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR