Cheating Tom 2 1.3 (ios)

Cheating Tom 2

1.3
Cheating Tom 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cheating Tom 2, mizahi yönü ağır basan, eğlenceli bir beceri oyunu.

Cheating Tom 2, ilk bölümün elde ettiği başarının ardından bu kez karşımıza daha heyecanlı bir şekilde çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu beceri oyununu hem iPhone hem de iPad cihazlarımızda sorunsuzca ve büyük bir keyifle oynayabiliyoruz.

Oyundaki amacımız yine kopya çekerek okulun en yüksek puan alan öğrencisi olmak fakat bu kez karşımıza çok güçlü bir rakip çıkıyor. Scam Sam'in ünü okulda yavaş yavaş yayılmaya başlarken Tom bu durumdan epey rahatsız oluyor ve birinciliği ele geçirmek adına çalışmalarınıza hız veriyor.

Cheating Tom 2'de yine iki farklı karakterden birisini seçerek oyuna başlıyoruz. Tom veya Tammy'den birisini seçerek bölümlere başlayabiliyoruz. Saatler süren bu oyunda karşımıza 10 birbirinden huysuz öğretmen ve adeta onlara destek olmak için okula gelen 11 çalışkan öğrenci var.

Bu öğrencilerin sınav kağıtlarına yazdıkları cevapları hiç kimseye çaktırmadan kendi kağıdımıza aktarabilmek için hızlı çalışan parmaklara sahip olmamız gerekiyor. Bu noktada hem öğretmenlere hem de diğer öğrencilere karşı tetikte olmamız gerekiyor.

Cheating Tom 2'de kullanılan grafikler oyuna çizgi film havası katıyor ve eğlence seviyesini artıyor. Genel olarak keyif aldığımız bir oyun olarak akıllarımızda yer eden bu oyunu büyük küçük herkes zevkle oynayabilir.

YORUMLAR