Checker

Checker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızın boş bellek miktarı ve depolama alanı miktarını bu uygulamayı kullanarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Checker uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda bulunan hafıza ve boş disk alanı üzerinde daha kolay bir şekilde kontrol işlemlerini uygulayabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve hem ilgi çekici arayüzü hem de kullanıcı dostu yapısı ile kesinlikle denemeniz gerekenler arasında yer alıyor.

Cihazınızın o an sahip olduğu boş hafızayı size yüzde olarak veren uygulama, böylece bazı uygulamaları kapatıp kapatmamanız gerektiği hakkında fikir edinmenizi sağlıyor. Zira cihazınızda açık olarak bekleyen uygulamalar bir süre sonra şişkinlik yaparak düşük performansa sebep oluyorlar ve bu durumdan kurtulmak için açık uygulamaları kapatmak gerekiyor.

Uygulama aynı zamanda depolama alanında kalan boş yeri de gösteriyor ve böylece silmeniz gereken fotoğraflar, videolar veya diğer dosyalar varsa bu konuda bilgilenebiliyorsunuz. Çok fazla dolu bir diskin her an fotoğraf veya video çekmenize engel olması ya da yeni uygulamaları yüklemenize izin vermemesi muhtemel ve bu nedenle arada bir disk alanınızı kontrol etmeniz de işinize yarayacaktır.

Uygulamanın çalışması esnasında herhangi bir sorun ya da problem karşımıza çıkmadı. Bu nedenle kullanırken keyif alacağınıza inanıyorum. Sonuçların doğruluğunu teyit etmek için yeniden tarama butonu da uygulama içerisinde unutulmayanlar arasında.