Cheers!

Cheers!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cheers, dünyanın dört bir yanında bulunan tanımadığınız kişiler ile en güzel fotoğraflarınızı isim ve yer bilgilerinizi ekleyerek paylaşabileceğiniz eğlenceli bir iOS sosyal ağ uygulamasıdır.

Birçok kişi mutlu olduğu anları en yakınları ile hemen paylaşmak ve onlarıda sevincine ortak etmek ister. Cheers uygulaması bunun aksine tanımadığınız kişiler ile en mutlu ve özel anlarınızı dünyanın dört bir köşesinde yaşayan tanımadığınız kişiler ile paylaşmanızı sağlayan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. İlk bakışta oldukça gelen uygulama, en mutlu anlarınızın fotoğrafını çekip, fotoğrafa isim ve yaşadığınız yerin bilgilerinizi ekleyerek tanımadığınız kişiler ile paylaşımda bulunmanızı sağlıyor.

Android ve iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak kullanabileceği uygulamayı kullanmak birazda cesaret istiyor. Sosyal ağ uygulamarına göre farklı bir yapısı olmasına rağmen, zaman zaman oldukça eğlenmemizi sağlayabilen Cheer ile yapacağınız her paylaşımdan sonra sizde tanımadığınız kişiler yaptığı paylaşımlardan birini görebiliyorsunuz.

Uygulama sahip olduğu sade ve modern arayüzü ile gayet rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Uygulamayı kullanabilmek için ise yapmanız gereken tek şey, en mutlu anlarınızda fotoğraf çekerek isim ve yer bilginizi ekleyerek paylaşmak.

Genel olarak sorunsuz bir şekilde çalışan Cheers'ı herhangi bir problem yaşamadan kolayca kullanabilirsiniz. Yeni kişiler ile tanışmak ve onlarla muhabbet etmek isterseniz, iPhone ve iPad'lerinize Cheers! uygulamasını ücretsiz olarak yükleyerek hemen paylaşımda bulunmaya başlayabilirsiniz. Fakat kullanırken dikkatli olmanızı öneririm.

YORUMLAR