Chilly Rush

Chilly Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cihlly Rush, arkadaş canlısı karakterlerimizin altınlarını geri almalarına yardım ettiğimiz eğlenceli bir oyun.

Chilly Rush, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, eğlenceli atmosferiyle öne çıkan, ücretsiz bir macera oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyunda Rosito, Pedro ve Chiquito isimli karakterlere kötü kalpli McGreed karşısında yardım etmeye çalışıyoruz. Dostane mizaçlı karakterlerimizin tek dertleri vardır o da çalınan altınlarını geri almak ve McGreed'i durdurmak.

Vakit kaybetmeden yola koyulan karakterlerimiz hemen bir vagonun arkasına atlıyor ve McGreed'in bulunduğu treni takip etmeye başlıyorlar. Bu esnada yapmamız gereken şey rastgele serpiştirilmiş olan altınları zıplayarak toplamak. Vagonumuzda iki karakter mevcut. Her ekrana bastığımızda biri zıplıyor ve yukarıdaki altınları topluyor. Tahmin ettiğiniz gibi ne kadar fazla altın toplarsak o kadar iyi.

Chilly Rush'ta 100 heyecanlı bölüm bulunuyor. Bölümlerdeki heyecan seviyesi ilerledikçe kademeli olarak artıyor. Bu tarz oyunlarda görmeye alışkın olduğumuz bonuslar ve güçlendiriciler bu oyunda da mevcut. Bunları topladıkça oyunda hatırı sayılır bir avantaj elde ediyoruz.

Oyunda Amerika'dan alıntılanmış 20 farklı mekan bulunuyor. Bölümler bu mekanlara dağıtılmış bir halde sunuluyor. Bölüm sayısının mekan sayısına oranı epey tatmin edici. Aynı yerlerde uzun süre oynayıp sıkılmadan yeni bir mekana geçiş yapıyoruz.

Elde ettiğimizis korları arkadaşlarımızla paylaşma şansına sahibiz. Bu sayede kendi aramızda eğlenceli ve çekişmeli bir rekabet ortamı yaratabiliyoruz. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Chilly Rush, her yaştan oyunseverin keyif alabileceği bir yapım.

YORUMLAR