Choppa 1.0.7 (ios)

Choppa

Choppa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Choppa mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir helikopter oyunudur

Choppa sahip olduğu retro tarzı eğlenceli bir oynanışla birleştirmeyi başarabilen bir mobil helikopter oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Choppa'da bir petrol çıkartma tesisisnde gerçekleşen felaket konu alınıyor. ahile oldukça yakın bir yerde bulunan bu petrol platformunda ortaya çıkan bir patlama nedeniyle platform çalışanları alevler arasında mahsur kalıyor. Biz ise üslerimizin izin vermemesine rağmen bu zor durumdaki insanları kurtarmak için çabalıyoruz.

Choppa'da bir arama kurtarma helikopterini kullanmamıza imkan veriliyor. Helikopterimizle yapmamız gereken şey karşımıza çıkan engellere takılmadan yardım isteyen insanları bulmak ve onları sağ salim kurtarma bölgesine ulaştırmak. Bize işaret veren insanlara helikopterimizle yaklaştığımızda otomatik olarka helikopterimizden sarkan merdivenlere tutunuyorlar. Oyun boyunca karşımıza çeşitli tehlikeler de çıkıyor.

Choppa renkli grafiklere sahip. Oyundaki her bölümün rastgele bir şekilde yaratılmış olması sayesinde her oyunu oynadığınızda farklı bir tecrübe sizi bekliyor.

YORUMLAR