C.H.O.P.S. 1.0 (ios)

C.H.O.P.S.

1.0
C.H.O.P.S.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

C.H.O.P.S. başarılı bir helikopter savaşı oyunu olarak öne çıkıyor ve aksiyon dolu yapısıyla dikkat çekiyor.

C.H.O.P.S. ilginç ismiyle dikkat çeken bir helikopter savaşı oyunudur. Hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bu oyunda düşman saldırısına uğrayan dünyamızı ne pahasına olursa olsun korumaya çalışıyoruz. Çok sayıda gelen düşman birliklerine karşı kullanabileceğimiz onlarca farkl ısilah mevcut. Elbette bu silahlar tek başına yeterli değil!

Retro tarzında hazırlanmış grafikler oyuna oriijnal bir atmosfer kazandırıyor. Eskiden oynadığımız helikopter oyunlarını anımsatan yapısıyla dikkat çeken C.H.O.P.S’ta çok sayıda upgrade seçeneği sunuluyor. Bu upgrade seçeneklerinden faydalanarak helikopterimizi güçlendirebilir ve düşman birliklerine karşı avantaj yakalayabiliriz. Makineli silahlar, roketler, lazerler ve alev atan silahlar kullanabileceğimiz alternatifler arasında yer alıyor. Bunların hepsi 12 defa upgrade edilebiliyor.

Oyunda düşman birimlerini vurdukça para kazanıyoruz. Bu paraları kullanarak silahlarımızı güçlendirebiliyoruz. Sonu gelmeyen oyun yapısına sahip olan C.H.O.P.S.‘ta ne kadar uzağa gidebileceğiniz görmek istiyorsanız oyunu hemen indirebilirsiniz.