ChoreMonster

ChoreMonster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    15

  • Üretici

    ChoreMonster

ChoreMonster uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda çocuklarınızın gerçekleştirmesi gereken günlük işleri takip edebilirsiniz.

Çocukların bir şeyleri öğrenmesini sağlamak ya da yapmaları gereken sorumluluklar için onları heveslendirmek zaman zaman zor olabiliyor. Bu işin daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için hazırlanmış ChoreMonster adlı uygulama, iPhone ve iPad kullanan ebeveynlerin tercihleri arasında yer alacaktır. Ücretsiz olarak sunulması ve herkesin anlayabileceği basit bir arayüze sahip olması sayesinde tüm çocuklu ailelere hitap ettiğini söyleyebilirim.

3-15 yaş arası çocuklar için kullanılabilen ancak özellikle 4-12 yaş için önerilen uygulamada, çocuğunuzun tamamlayabileceği günlük görevler yer alıyor ve bu görevler tamamlandıkça onları çeşitli şekillerde ödüllendirebiliyorsunuz. Böylece gerçekleştirdiği her bir sorumluluğun bir ödülü olduğunu öğrenen çocuğunuzu bu sorumlulukları için heveslendirmek daha kolay olabiliyor.

Görevler tamamlandığında çarkıfelek benzeri bir yaratık çemberini çevirme imkanı doğuyor ve bu çemberden çeşitli ödüller rastgele çıkıyorlar. Örneğin dondurma yeme izni, oyun oynama izni gibi çeşitli ödüllerin nasıl verileceği bu çembere göre belirleniyor.

Sık sık çocuğunuzun ne yapması gerektiğini takip etmekte zorlanıyor ve onun kendi sorumlulukları hakkında daha iyi bir fikir sahibi olmasını istiyorsanız kesinlikle kaçırmamanız gereken uygulamalardan birisi olduğunu aktarmak gerek.

Bu görevlerin hangi tarihlerde ve hangi saatlerde gerçekleşmesi gerektiğini de seçebildiğiniz için günlük alarmlar gibi belirleyebiliyor ve dolayısıyla aksatmadan tüm işlerini tamamlamasını sağlayabiliyorsunuz. Tamamladığı görevleri uygulamaya kendiniz işliyor ve böylece hiç birinin kaçırılmadığından da emin olabiliyorsunuz.

YORUMLAR