Çiğli Belediyesi

Çiğli Belediyesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    20

  • ÜRETİCİ

    ikol Mobile Software

iOS cihazlar için Çiğli Belediyesi resmi mobil uygulamasıdır.

Çiğli Belediyesi, Çiğli ilçe belediyesi tarafından yaptırılmış resmi mobil uygulamasıdır. İzmir büyük bir il ve Çiğli de İzmir'in büyük bir ilçesi olduğu için belediyecilik işleri bazen insana çok zor gelebilir. Ama artık evinizden çıkmak zorunda kalmadan, hatta bilgisayarın başına bile geçmek zorunda kalmadan belediyeyle ilgili işlerinizi halledebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra sizi 3 sayfalık kısa bir tur karşılıyor, bu da ince düşünülmüş hoş bir özellik olmuş. Ardından ana ekranda size güzel fotoğraflar eşliğinde menü sunuluyor. Menüde  Başkan, Çiğli Belediyesi, Haberler, Projeler, Online İşlemler, Kent Rehberi, Çiğli Dergi, Anketler ve İstek&Şikayet sekmeleri bulunuyor.

Başkan menüsünden belediye başkanı ile ilgili bilgi edinebilir, Çiğli Belediyesi menüsünden belediyenin hizmetleriyle ilgili bilgi edinebilir, haberlere, projelere göz atabilirsiniz. Online işlemler sekmesinden belediyecilik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Anketler sekmesinden belediyenin düzenlediği anketlere cevap verebilir, Şikayet&İstek sekmesinden ise form doldurarak belediyeye isteklerinizi iletebilirsiniz.

Kısaca en kapsamlı ve gelişmiş belediye uygulamalarından olan Çiğli Belediyesinin uygulaması ile hayatınız çok kolaylaşacak. Eğer siz de Çiğli sakiniyseniz, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR