Cimri

Cimri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ürünleri özellik ve fiyat açısından karşılaştırın.

Cimri, ürün özellikleri ve fiyat karşılaştırması yaparak alışverişinizi ucuza getirebileceğiniz harika bir mobil uygulama.

Milyonlarca ürünün fiyatını aralarında Amazon, n11, Hepsiburada, Teknosa, Vatan, MediaMarkt’ın da olduğu 400’den fazla mağazada karşılaştırıp hem zamandan tasarruf edecek hem de istediğiniz ürünü en uygun fiyata satın alacaksınız. İnternetten alışveriş yapıyorsanız bu uygulama telefonunuzda kesinlikle olmalı.

Online alışveriş yapanların akıllı telefonunda kesinlikle olması gerektiğini düşündüğüm alışveriş uygulaması daha doğrusu ürün fiyat karşılaştırma uygulaması Cimri. Akıllı telefon, tablet, akıllı saat, televizyon, bilgisayar, beyaz eşya, mobilya, dekorasyon ürünleri, mutfak gereçleri, bebek arabası, bebek bezi, bebek arabası, ayakkabı, takı, kitap, müzik aleti, oyun konsolu, spor aletleri, petshop ürünleri, yüz ve cilt  bakım ürünleri, kısacası satın alınabilecek tüm ürünleri kategoriler ve detaylı filtreleme seçeneğiyle kolayca bulup fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz harika bir uygulamadan bahsediyorum. Aradığınız ürün hangi mağazalarda satılıyor? Ürün en düşük fiyata hangi mağazada var? Ürün hakkında ne yorumlar yapılmış? Hangi mağaza ücretsiz kargo seçeneği sunuyor? gibi satın alma aşamasında kafanıza takılan tüm soruları yanıtlayan bir uygulama Cimri.

YORUMLAR