Cinderella Free Fall

Cinderella Free Fall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cinderella Free Fall, bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan iOS kullanıcılarının tamamen ücretsiz olarak indirebilecekleri bir yapım.

Cinderella Free Fall, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor. Eğlence sektörünün önemli isimlerinden olan Disney imzası taşıyan bu oyun özellikle kız çocuklarının seveceği türden bir atmosfere sahip.

Masal kahramanı Cinderella ile çıktığımız bu macerada, aynı renkli taşları eşleştirmeye ve tüm ekranı bu şekilde devam ederek temizlemeye çalışıyoruz. Diğer birçok eşleştirme oyununun tersine bu oyunda taşları yan yana getirmekten ziyade aralarında bağlantılar kurarak birleştirmeyi amaçlıyoruz. Her zaman olduğu gibi bu oyunda da ne kadar fazla taşı bir araya getirirsek alacağımız puan da o denli yüksek oluyor. Yüksek taşlar içeren kombolar yaparak alacağımız puan miktarını hatırı sayılır ölçüde artırabiliriz.

Oyunda tam tamına 100 farklı bölüm bulunuyor. Hikaye akışına göre sıralanmış bu bölümler kolaydan başlayıp zora doğru ilerliyor. Neyse ki bölümler zorlaştıkça bonusların ve güçlendiricilerin sayısı da artıyor. Bu öğeleri kullanarak zor gibi görünen bölümleri rahatça çözebiliyoruz. Eğer çok zor durumda kalırsak sevimli hayvan dostlarımızı yardımımıza çağırabiliyoruz.

Fantastik bir hikaye olduğu için oyunda masalsı bir atmosfere yer verilmiş. Grafikler de buna paralel olarak göze bir hayli hoş gelen cinsten. Taşların eşleşme sırasında çıkardıkları sesler ve görsel efektler etkileyici bir şekilde ekrana yansıtılıyor.

Özellikle çocukların epey ilgisini çekeceğini düşündüğüm bir oyun olan Cinderella Free Fall yüksek detaylı ve özenle hazırlanmış bir bulmaca oyunu arayanların denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR