Cinemaximum 1.0 (ios)

Cinemaximum

1.0
Cinemaximum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cinemaximum uygulamasıyla vizyondaki ve vizyona girecek filmleri takip edebilir, biletinizi hızlıca satın alabilirsiniz.

Cinemaximum, sinema filmlerini kaçırmayan herkesin iPhone’unda olması gerektiğini düşündüğüm uygulama. Vizyondaki ve vizyona girecek filmler hakkında bilgi alabileceğiniz ve biletinizi kolaylıkla alabileceğiniz uygulamada Mars Cinema Club üyesi olarak size özel sunulan kampanyaları da takip etme şansına sahipsiniz.

Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Cinemaximum’un resmi mobil uygulaması uzun zamandır var ancak arayüz olarak çok eski kaldığından fazla tercih edilmiyordu. Nihayet beklediğimiz güncelleme geldi. Yenilenen Cinemaximum uygulamasıyla vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgiye (format, dublaj / altyazı seçeneği, filmin özeti ve oyuncular) ulaşmak, film fragmanlarını izlemek, bilet satın almak (uygulama içerisinden) son derece kolay, pratik.

Vizyondaki filmleri tür bazında filtreleme seçeneği de sunan yeni Cinemaximum uygulamasını üye olmadan da kullanabiliyorsunuz ancak Mars Cinema Club üyesi iseniz size özel kampanya, fırsatlardan yararlanmak için giriş yapmanız gerekiyor.

YORUMLAR