Circa News 3.1 (ios)

Circa News

3.1
Circa News
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amerika ve Avrupa'dan günün önemli gelişmelerini sizlere sunan Circa News uygulamasıyla, dünya gündemini yakından takip edebilirsiniz.

Circa News uygulaması ile iPhone ve iPad işletim sistemli cihazlarınız üzerinden, dünya gündemine ait son gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

Farklı haber kaynaklarından aldığı haberleri derleyerek, Amerika ve Avrupa’dan günün önemli gelişmelerini sizlere sunan uygulama spor, siyaset, magazin, teknoloji ve hava durumu gibi pek çok kategoride içerik bulunduruyor. Haberleri daha rahat okuyabilmeniz için oldukça sade ve şık bir tasarıma imza atılan uygulama, bu sayede gözleri yormuyor ve çok rahat bir okuma deneyimi sunuyor.

Apple Watch desteğine de sahip olan Circa News uygulaması, anlık gelişmeleri akıllı saatinizde gösteriyor ve her şekilde olursanız olun gündemden uzak kalmıyorsunuz. Uygulama bildirimleri aynı zamanda akıllı telefonunuz için de aktif olup, önemli gelişmeleri push bildirimleri ile anında alabiliyorsunuz.

Sade ve modern arayüzüyle, dünya gündemine ait gelişmeleri çok rahat bir şekilde takip edebileceğiniz Circa News uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.