Circle 1.1 (ios)

Circle

1.1
Circle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    244

  • Üretici

    Hawthorne Labs

Facebook veya ağlarınızdaki arkadaşlarınız ile tanımanız gereken kişilerle Circle yardımıyla hemen sohbet edebilirsiniz.

Circle mobil cihazlardaki sosyal ağ uygulamalarına tamamen yeni bir bakış açısı getiriyor ve tüm arkadaşlarınızla değil, yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızla veya arkadaşınız olmayıp da tanımanız gereken insanlarla sohbet etmenizi sağlıyor.

Bunun için hem kendi sistemi içerisindeki network yani ağ altyapısını hem de Facebook’taki arkadaş bilgilerinizi kullanan uygulama hem tanıdıklarınızla kolayca konuşup buluşmalar ayarlayabilmenize hem de ortak arkadaşlarınızın olduğu, tanımanız gereken kişilerle tanışmanıza olanak sağlıyor.

Dilerseniz gizlilik ayarlarınızı değiştirerek sadece arkadaşlarınızla kısıtlayabileceğiniz gibi dilerseniz de herkese açık olarak çok daha sosyal bir şekilde uygulamayı kullanabilirsiniz. Circle’ın sahip olduğu ayarlar sayesinde tüm detaylar size sunulmuş durumda.

Özellikle sohbet uygulamalarına getirdiği ilginç bakış açısı ve kullanım kolaylığı nedeniyle kesinlikle denemeniz gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

YORUMLAR