City Driving 2 1.1 (ios)

City Driving 2

1.1
City Driving 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    200

  • Üretici

    Zuuks Games

City Driving 2, trafik kurallarına bağlı kalarak tamamlamanız gereken zorlu görevler içeren araba yarışı oyunu.

City Driving 2, yüksek kalitede grafiklerle süslenmiş egzotik arabalarla kuralları hiçe sayarak yarışma fırsatı sunan araba yarışı oyunlarının aksine gerçek sürüş deneyimi yaşatıyor ve iOS platformunda da ücretsiz. iPhone ve iPad’inizde simülasyon araba yarışı oyunu arıyorsanız fazla yer kaplamayan bu oyuna kesinlikle şans tanımalısınız.

Araba yarış oyunlarında görsellikten ziyade oynanışa önem veren biriyseniz City Driving 2 tercihleriniz arasında olmalı. Boyutundan dolayı harika grafikler sunmasa da hem gerçeğe yakın sürüş deneyimi yaşattığından hem de Türkçe olduğundan kesinlikle indirip oynanmayı hak ediyor. Aralarında polis araçlarının da olduğu klasiklerden spor arabaya 15 seçenek karşımıza çıkaran oyunda gerek polis arabalarıyla gerekse de klasik arabalarla tamamlamamız gereken onlarca görev bulunuyor. Görevleri tamamlarken trafik kurallarına ne kadar bağlı kalırsak ve ne kadar hızlı bitirirsek o kadar fazla puan elde ediyoruz.

Yağmurlu, karlı, güneşli, sisli havada zorlu görevleri tamamlayarak ilerlediğimiz yarış oyunu simülasyon tarzında hazırlanmış. Yani verilen görevleri trafik kuralları ihlal ederek hızlıca tamamlama şansına sahip değiliz ve kıran kırana geçen, diğer arabaları yoldan çıkardığımız veya süre sınırlı yarışlar gibi heyecanlı modlar karşımıza çıkmıyor.

YORUMLAR