Citymaps

Citymaps
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal harita uygulamasıdır.

Citymaps, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir harita uygulamasıdır. Harita uygulaması deyince aklımıza her ne kadar navigasyon tarzı uygulamalar gelse de Citymaps böyle bir uygulama değil.

Daha çok sosyal bir harita uygulaması olarak nitelendirebileceğimiz bir uygulama olan Citymaps ile yeni mekanlar keşfetme şansını yakalayabiliyorsunuz. Bununla birlikte kendi şahsi mekan listelerinizi oluşturabiliyor ve bunları haritada işaretleyebiliyorsunuz.

Uygulama üzerinden hem arkadaşlarınızla iletişime geçebiliyor hem de sizinle benzer zevklere sahip olduğunu düşündüğünüz insanları takip edebiliyor ve onların gittikleri ve yorum yaptıkları mekanları görebiliyorsunuz.

Uygulamanın şu anda tek eksiği çok fazla kullanıcısının bulunmaması diyebilirim. Sosyal bir uygulama olduğu için kullanıcı sayısı ne kadar çok olursa o kadar etkili olacağını düşünüyorum. Fakat başarılı bir uygulama olduğundan kullanıcı sayısının zamanla artacağına inanıyorum.

Diyelim ki bir şehre gezmeye gittiniz fakat nerede yemek yenir bilmiyorsunuz. Citymaps uygulaması üzerinden o anda yakınlarda yemek yenebilecek güzel ve kaliteli hangi mekanlar var kolayca görebiliyorsunuz.

Ayrıca yine kendi gittiğiniz fakat harita üzerinde o anda ekli olmayan bir mekanı da kolayca haritaya ekleyebiliyor ve böylece başkalarının da beğenisine açmış oluyorsunuz.

Ayrıca yorumlar bırakabiliyor ve mekanları favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. Yine uygulama üzerinden gittiğiniz yerlerde çekildiğiniz fotoğrafları mekanlara ekleme şansına da sahipsiniz.

Eğer siz de bu tarz bir harita uygulaması arıyorsanız, Citymaps'i indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR