Civilisations AR 2.1 (ios)

Civilisations AR

2.1
Civilisations AR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2

  • Üretici

    Media Applications Technologies for the BBC

BBC katkıları ile tarihin tozlu sayfalarında gezebilirsiniz.

Civilisations AR uygulaması iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz bilgi dolu bir eğitim uygulamasıdır.

BBC'nin ilk artırılmış gerçeklik uygulaması Civilisations AR dünya genelinde sanat ve sana direkt kültürünü getiriyor. Antik Mısır sırlarını keşfedin Rönesans başyapıtlarının altındaki gizli katmanları ortaya çıkarma zevkine erişebilirsiniz.

Bu kültür hazinelerinin kökenlerini ve onları yapılan kişilerin hayatlarından daha fazla şey öğrenip bu bilgileri faydalı şeylerde kullanabilirsiniz. Tarihin tozlu sayfalarında gezinmek sizlerin de hoşuna gidecektir.

Bu fırsat, BBC tarafından  Nexus Studios işbirliği ile bizlere ulaştırılmıştır. Bu aplikasyon medeniyetlerin doğuşuna ışık tutmakla beraber sanat ve kültür alanında dönüm noktası olmuştur. 

Bu uygulama İngiltere genelinde 30'dan fazla müzede sergilenen eserleri artırılmış gerçeklik ile ayağımıza getiriyor. Bir resmin ya da lahitin içinde yatan gizli detayları veya tarihin saklı sırlarını keşfetmek için X ışını özelliğini kullanabilirsiniz.

Fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta bulunmaktadır. Sanal gerçeklik kullanırken mide bulantısı veya baş dönmesi hissederseniz hemen önleminizi alın ve kullanmayın. 

Civilisations AR uygulaması ticari kaygı gütmeden, sadece deneyimlemek isteyenlere sunulmuş bir fırsattır. Sizler de bu fırsattan yararlanmak isterseniz uygulamayı ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsin.

YORUMLAR