Clarence Blamburger

Clarence Blamburger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clarence Blamburger, ücretsiz olarak indirip oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu.

Clarence Blamburger, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir aksiyon oyunu. Üstelik bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

Hamburger yapma temalı bir aksiyon oyunu olan Clarence Blamburger'de arkadaşı Sumo tarafından atılan maytap sonrasında hamburger malzemeleri etrafa saçılan Clarence'a yardım etmeye çalışıyoruz. Oyundaki temel amacımız ekranın tepesinden düşen hamburger malzemelerini yakalamak ve mümkün olduğunca uzun boylu bir hamburger yapmak.

Malzemeleri yakalama esnasında araya karışan patlayıcı maytaplardan uzak durmamız gerekiyor Aksi halde oyunu kaybediyoruz. Yukarıdan düşen ve toplamamız gereken malzemeler arasında biftekler, köfteler, peynirler, marullar, yumurtalar, donutlar ve hatta solucanlar yer alıyor! Bunları yakalayabilmek için karakteri sola ve sağa yönlendirmemiz gerekiyor.

Reflekslerinizi test etme fırsatı veren Clarence Blamburger eğlenceli grafikleriyle de dikkat çekiyor. Açıkçası bu oyun büyük küçük demeden herkesin kısa sürede favorisi haline gelecektir.