Clash of Zombies 1.3 (ios)

Clash of Zombies

1.3
Clash of Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash of Zombies ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil strateji oyunudur

Clash of Zombies mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Clash of Zombies'de alışılagelmiş strateji oyunları zombi teması ile birleştiriliyor. Oyunda zombi oyunlarında klasik olduğu üzere bir kıyamet senaryosu işleniyor ve dünyanın zombiler tarafından işgal edildiği bir hikaye konu alınıyor. Biz oyunda üzerimize akın akın saldıran zombilere karşı kendimizi savunmak için üssümüzü kuruyoruz ve maceraya atılıyoruz.

Clash of Zombies'de zombilere karşı karargahımızı savunmak için kaynak toplamalı, binalar inşa etmeli ve teknolojimizi geliştirmeliyiz. Kaynak toplamak için mutantlar yetiştiriyoruz ve kaynak avına gönderiyoruz. Oyunda karargahımıza saldıran zombileri yendiğimizde zombileri kendi tarafımıza geçirebiliyor ve bizim için savaşmalarını sağlayabiliyoruz.

Clash of Zombies'te karargahınızda gizemli bir uzay aracına rastlayacaksınız. Bu uzay aracını tamir ederek yeni teknolojilere erişebiliyorsunuz. Diğer oyuncularla kıyasıya mücadele etmenizi sağlayan Clash of Zombies eğer stratejik yeteneklerinize güveniyorsanız hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR