Clashem

Clashem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clashem, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz harika bir video savaşı uygulamasıdır.

Clashem, video savaşı formatıyla hayat bulmuş, mükemmel vakit geçirebileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Red Bull önderliğinde piyasaya çıkan bu uygulamada, kendinizin veya çevrenizin 5 saniyelik videolarını çekerek başkalarıyla rekabete girebilirsiniz. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamaya şimdi biraz daha yakından bakalım.

Bu uygulamayla ilk karşılaştığımda beni çok heyecanlandırdığını itiraf etmeliyim. Gerçekten iyi düşünülmüş bir fikir ve mobil platformlarda giderek birbirine benzemeye başlayan uygulama cennetine bir farklılık getirdiği kesin. 5 saniyelik videoları birbiriyle yarıştırdığınız Clashem'de bir videoyu viral yapmak tamamen sizin elinizde. Birbirinden ilginç videolarla karşılaşacağınızı garanti edebilirim. Herhangi bir kıstas olmadan (etiket, kategori vs.) videoları izleyecek ve sıralamalarda üste çıkmasına katkıda bulunacaksınız.

Özellikleri:

  • 5 saniyelik kısa videoları keşfetme
  • Hızlı ve kolay video yükleme
  • Anlık geribildirimler
  • Global liderlik sıralaması
  • Sevilen videoları favorilere ekleme ve kaydetme
  • Takip sistemi ve daha fazlası

İlginç ve bir o kadar eğlenceli videolarla karşılaşacağınız Clashem uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Bağımlısı olacağınız videolarla iyi vakit geçireceğinizi düşündüğümden denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR