ClassUp 5.0.4 (ios)

ClassUp

ClassUp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ClassUp uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan ders programlarınızı hazırlayabilir ve arkadaşlarınızla da ortak bir şekilde çalışabilirsiniz.

ClassUp uygulaması, hem öğrenciler hem de öğretmenler için hazırlanmış bir ders programı yahut zaman çizelgesi uygulaması olarak karşımıza çıktı dersek yanılmış olmayız. iPhone ve iPad kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanmış olan uygulama sayesinde, dersler, ödevler ve yapılması gerekenler konusunda tüm planlama ihtiyaçlarınızı giderebileceğinizi söyleyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ClassUp, kesinlikle denemeniz gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

Uygulama içerisinde yer alan plan ve programların özelleştirilebilir bir yapıya sahip olmaları sayesinde onların dilediğiniz gibi görünmelerini ve istediğiniz bilgileri sunmalarını sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca, öğretmenlerin öğrencilerle zaman çizelgeleri paylaşabilmeleri, arkadaşlar arası ders programı paylaşımı gibi pek çok araç sayesinde planlama işleri de oldukça kolaylaşıyor. Fakat tüm bu işlevler için internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini de unutmamanız gerek.

Dilerseniz ders notlarınızı, yapılacaklar listelerinizi ve kişisel notlarınızı da uygulama içerisine ekleyebiliyor, gelecek planlarınızı arkadaşlarınızla birlikte zamanlayabiliyorsunuz. Bu anlamda uygulamanın hem bir planlama hem de eğitim ağı haline geldiğini belirtmek lazım. Hali hazırda ufak bir sosyal ağ gibi davranan uygulama, okulunuzda olup bitenler konusunda bilgiler edinmenize de yardımcı oluyor.

Çalışması esnasında herhangi bir soruna sahip olmayan ClassUp’ın arayüzü de yeni başlayanlara yönelik olarak hazırlanmış. Bu nedenle kullanımınız esnasında bir sorunla karşılaşmanız pek de muhtemel görünmüyor. Bilhassa kendi ders planlarını takip etmekte zorlanan ve bu konuda bir yardımcı araca ihtiyaç duyanlar tarafından beğenileceğini düşünüyorum.