Cleanvaders Arcade

Cleanvaders Arcade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Basit fakat orijinal bir düşünce üzerinden geliştirilmiş olan Cleanvaders Arcade, gerçekten eğlenceli bir beceri oyunu diyebilirim. Adından da anlayabileceğiniz gibi oyunda temel amacınız gezegenleri temizlemek.

iOS cihazınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Cleanvaders Arcade'de gezegenlerin etrafında uzay geminizle uçarak etraftaki yaratıkları toplamanız gerekiyor. Örneğin dünyanın etrafında uçarak insanları topluyorsunuz.

Fakat göründüğü kadar kolay değil elbette. Oyunda uçarken gezegene gereğinden fazla yaklaşmamanız gerekiyor çünkü çarpıp ölüyorsunuz. Gereğinden fazla uzaklaşırsanız da bu sefer dışarı çıkıp kaybediyorsunuz.

Yani oyunda parmağınızla ekrana doğru miktarda dokunmanız çok önemli. Ayrıca yine sizi engellemeye çalışan bozuk uydular, savunma füzeleri, meteor yağmurları gibi tehlikelerden de kaçmanız gerekiyor. Bu yüzden de reflekslerinizi kullanmalısınız.

Eğlenceli diyalogları ve hoş grafikleri ile de dikkat çeken oyun hayli eğlenceli diyebilirim. Eğer siz de beceri oyunlarını seviyorsanız, bu oyuna göz atmalısınız.