ClickBus

ClickBus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ClickBus uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan seyahatleriniz için otobüs biletlerinizi kolayca satın alabiliyorsunuz.

ClickBus uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak otobüs biletleri temin etmelerine yardımcı olan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Oldukça geniş seçeneklere sahip olması ve çok kolay kullanılabilen bir arayüzle birlikte gelmesi sayesinde uygulamayı kullanırken herhangi bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Otobüs biletlerini bulabilmek için uygulamaya giriş yaptıktan sonra ilk olarak gitmek istediğiniz yeri ve tarihini seçmeniz gerekiyor. Bunun ardından çıkan seçenekler içerisinden birisini belirliyor, daha sonra koltuğunuzu da seçerek satın alma ekranıyla devam ediyorsunuz. Direkt olarak uygulama içerisinden satın alma ve ödeme şansınız olduğu için acentalarla uğraşmanıza da gerek kalmıyor.

Şimdilik uygulamada sadece belli başlı otobüs firmaları yer alıyor ancak ilerleyen güncellemelerle birlikte daha fazla şirketin geleceğine dair bilgilendirmeler de yine üreticisi tarafından belirtiliyor. Ayrıca otobüs firması ile direkt olarak muhattap olmadan karşınızda iade ve geri ödeme işlemleriniz için ulaşabileceğiniz bir aracı olması da işleri biraz daha kolaylaştırabiliyor.

İstenen güzergah ve gün için tüm seçenekleri fiyatlarıyla birlikte sunabilen ve otobüslerin doluluk durumlarını da görebileceğiniz ClickBus, sık sık otobüs yolculuklarına çıkanların kesinlikle deneyebilecekleri seçenekler arasında yer alıyor.