Clipcam

Clipcam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clipcam, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde videolar çekerek kısa filmler oluşturmanızı sağlayan ve aynı zamanda videolarınızı efektler ekleyebileceğiniz bir iOS video düzenleme uygulamasıdır.

Clipcam, mobil cihazlarınız üzerinde sık sık yada arada sırada videolar çekiyorsanız fakat videolarınızı düzenleyemiyorsanız kullanmanız gereken uygulamalardan bir tanesidir. Videolar çekip üzerlerinde düzenleme işlemleri yapmanızı sağlayan uygulama sayesinde birbirinden güzel videolar oluşturabilirsiniz.

Çektiğiniz videoların hepsini tek bir sayfa üzerinde görebilmenizi sağlayan Clipcam, videolarınız üzerine farklı renklerde efektler ekleme imkanı da sunmaktadır. Bu sayede videolarınız farklı renklere kavuşarak çok daha güzel gözükebilir. Özellikle sosyal video platformlarını kullanan kullanıcıların daha çok ilgisini çekeceğini düşündüğüm uygulama tüm iPhone ve iPad sahipleri tarafından ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Çektiğiniz videoların sahnelerini istediğiniz gibi düzenleyerek kendi amatör kısa filmlerinizi Clipcam ile çekebilirsiniz. Uygulamanın bir diğer güzel yanı da hazırladığınız videoları SMS, iMessage, e-posta, Facebook, Vimeo ve Flickr üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşaibliyorsunuz.

Video düzenleme işlemleri için kullanabileceğiniz en sade ve kullanımı kolay uygulamalardan bir tanesi olan Clipcam'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR