Cloud Chasers 1.0.0 (ios)

Cloud Chasers

Cloud Chasers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cloud Chasers kaliteli bir mobil RPG oyunudur

Cloud Chasers oyunculara eşsiz bir maceraya katılma imkanı veren bir mobil RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Cloud Chasers'da bulutların üzerindeki parlak bir geleceğe doğru yolculuk eden bir baba ve kızının macerasına tanık oluyoruz. Daha iyi bir gelecek için dünyanın kapısını aşarak bulutların üzerindeki dünyaya göç etmekte olan Francisco ve kızı Amelia bu iş için farklı çölleri aşmak zorundalar. Onların bu zorlu yolculuklarını tamamlamaları için onlara yardımcı olma görevi de bize düşüyor.

Cloud Chasers'da kahramanlarımızın yolculuklarında su bulmaları büyük önem taşıyor. Çölde yolculuk ettikleri için su ancak bulutlardan elde edilebiliyor. Bu iş için Amelia planör kullanarak gökyüzüne açılıyor ve belli bir süre uçabiliyor. Amelia uçarken onu bulutlara doğru yönlendirmemiz gerekiyor. Bu sayede Amelia bulutlardan su toplayabiliyor.

Cloud Chasers çizgisel bir gidişata sahip olan bir macera oyunu olmaktan ziyade oyuncuların tercihlerine önem veriyor. Oyun boyunca karşımıza belli bir seçim yapmamız gereken durumlar çıkıyor. Bu durumlarda yaptığımız seçimler ise oyunun nasıl ilerleyeceğini ve nasıl sonlanacağını belirliyor. Bazen yaptığımız seçimlerin sonuçları pek de istediğimiz gibi olmayabiliyor.

Cloud Chasers'ta kahramanlarınızı ve kullandıkları ekipmanları oyunda ilerledikçe geliştirebiliyor, ticaret yapabiliyorsunuz. Oyunun grafiklerinin göze hoş göründüğü söylenebilir.

YORUMLAR