Clown House 1.1 (ios)
Clown House
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    71

  • Üretici

    Aslan Game Studio

Clown House güzel grafiklere sahip olan bir mobil korku oyunudur

Clown House eğer biraz korkmak ve ürpertici bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil korku oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir odadan kaçış oyunu olan Clown House'da gizemli bir eve konuk oluyoruz. Türkçe adı Palyaço Evi olan oyunda kendimizi güneş girmeyen bir malikanede uyanarak buluyoruz. Gözümüzü açtığımızda ilk gördüğümüz şey ise etrafımızda hareketsiz palyaçoların olduğu. Bu palyaçolar biz etrafı keşfetmeye çalıştıkça sürekli bizi gözetliyorlar. Onlara bakmadığımızda ise bir anda arkamızda belirebiliyorlar. Oyunda bu nedenle ani sürprizlerle karşılaşabiliyorsunuz.

Clown House'da temel amacımız bize evden kaçma imkanı verecek anahtarı bulmak. Bu anahtar her oyunu oynayışımızda rastgele bir yere konulduğu için işimiz zorlaşıyor. Evdeki palyaçoların kimi bizi öldürmeye çalışırken kimileri masum olabiliyor. Bizi öldürmeye çalışan palyaçoları önceden belirlememiz ve silahımızı kullanarak onları durdurmamız gerekiyor. Fakat masum palyaçoları öldürmemiz oyunun sonunun gelmesi anlamına geliyor. Oyunda ev içerisindeki odaları keşfederken karşımıza çıkan kanla yazılmış notlar oyunu daha da ürpertici yapıyor.

Türk yapımı bir korku oyunu olan Clown House yüksek kaliteli grafikleri ile öne çıkmakta.

YORUMLAR