Cluster Six

Cluster Six
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cluster Six, teknoloji tarafından ele geçirilen dünyayı kurtarmaya çalışacağınız ücretsiz bir iOS aksiyon oyunu.

Cluster Six, teknoloji tarafından ele geçirilmiş bir dünyayı kurtarmaya çalışacağınız heyecanlı ve oynaması keyifli bir iOS aksiyon oyunu. iPhone ve iPad sahiplerine ücretsiz olarak sunulan Cluster Six ile boş vakitlerinizi eğlenceye çevirebiliyorsunuz.

6 farklı kahramandan bir tanesini seçerek başlayacağınız oyunda ilk amacınız dünyayı kurtarmak. Fakat karşınızda teknoloji gibi güçlü bir düşman olduğu içi işiniz hiç de kolay değil. Bu nedenle kahramanınızın sahip olduğu özel güçleri kullanarak işlerinizi kolaylaştırmanız gerekiyor. Sahip olduğunuz özel güçler ise oyun ekranının sol altında gözüküyor. Tuşlara dokunarak özelliği aktif ederek güçlerinizi kullanabiliyorsunuz. Bu güçler sayesinde hiç bir engele takılmadan koşabilir, duvarlardan geçebilir yada savunma birimlerini görmezden gelebilirsiniz.

Oyunu oynadıkça kazandığınız puanları kahramanınızı geliştirmek için kullanmak en iyi yatırım oluyor. Kahramanınız ne kadar güçlenirse oyundaki başarı oranınız da artmış oluyor. Hızlı reflekslere ve kontrole sahip olmanız gereken oyunda, kusursuz koşu başarımını elde etmek sandığınız kadar kolay olmayacak. Fakat hangi kolay olay zevkli olduki bugüne kadar. Oyunlar zorlluk seviyesine göre değerlendirilerek en güzel dengeyi yakalayanlar her zaman ilk sıralarda yer almışlardır.

Teknolojinin gücü tarafından ele geçirilen dünyayı kurtarabileceğinizi düşünüyorsanız, Cluster Six'i hemen ücretsiz olarak indirip oynamanızı tavsiye ederim.