CNN Türk 3.3 (ios)

CNN Türk

3.3
CNN Türk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ülke ve dünya gündemini takip edebileceğiniz, CNN Türk canlı yayınlarını takip edebileceğiniz mobil uygulama.

CNN Türk uygulaması, ülke ve dünya gündemini kolayca takip edebilmeniz için geliştirilen bir iOS uygulamasıdır.

Uyumlu renklerle tasarlanan uygulamada, haberleri gözleriniz yorulmadan kolayca okuyabiliyorsunuz. Güncel haberleri takip edebiliyor, haberlere ait fotoğraflar ve videoları da görebiliyorsunuz. Manşetler bölümünde son çıkan haberleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Galeri bölümünde haberlerin fotoğraf galerilerine, videolar bölümünde ise haberlere ait videolara ulaşabilirsiniz. Uygulamaya bir de hızlı haber bölümü eklenmiş. Buradan da tüm haberleri görebiliyorsunuz. Uygulamada haberler dışında şehrinize ait hava durumunu ve güncel piyasa bilgilerine ulaşabiliyorsunuz.

CNN Türk televizyonunda yayınlanan programlara Menü sekmesinden ulaşabilir, haftalık yayın akışını da aynı yerden inceleyebilirsiniz. Canlı yayını seyretmek için, üst kısımda bulunan Canlı Yayın butonuna tıklamanız yeterli. Bunun dışında CNN Türk radyoyu da dinleyebilirsiniz. Radyoyu da arka planda çalma özelliğiyle dinleyebilir, gündemi takip edebilirsiniz.

Tüm özellikleriyle kullanıcıların ihtiyacı olabilecek tüm fonksiyonları içinde barındıran uygulama, iOS kullanıcıları için ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR