Colonies vs Empire

Colonies vs Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    110

  • Üretici

    Pocket Parade

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Eskiden bilgisayarlarınızda Age of Empires oynadıysanız Colonies vs Empire size çok tanıdık gelecek. Hem grafikleri açısından hem de oyun tarzı açısından Age of Empires ve günümüzün popüler strateji oyunu Clash of Clans ile benzerlikler gösteren Colonies vs Empire'ı ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza indirip oynayabilirsiniz.

18. yüzyıl koloni Amerika'sında geçen oyunda öncelikle bir taraf seçmeniz gerekiyor. Kralın tarafında imparatorluk için mi yoksa kolonilerin özgürlüğü için mi savaşacağınıza karar verdikten sonra oyuna başlıyorsunuz.

Oyunda temel amacınız tıpkı Age of Empires gibi öncelikle bir şehir kurmak. Daha sonra binalarınızı geliştirmeli ve yeni binalar kurarak şehrinizi daha da büyütmelisiniz. Ordunuzu ister defans ağırlıklı ister de saldırı odaklı yaratabilirsiniz, nasıl bir oyun şekli izleyeceğiniz ise tamamen size kalmış.

Oyunda binalar inşa etmek için ise kaynaklara ihtiyacınız var, bunun için de çalışanlarınızı altın, odun ve taş toplamaya göndermeniz gerekiyor. Bu şekilde ilerleyerek oyunda sürekli seviye atlamalısınız.

Bu arada da isterseniz diğer oyuncuların şehirlerine saldırabiliyorsunuz. Oyunun güzel bir özelliği de sadece sizin seviyenize yakın oyunculara saldırmanıza izin vermesi, böylece hem siz sadece zayıflara saldıramıyorsunuz hem de sizden güçlüler size saldıramıyor.

YORUMLAR