Color Splurge 3.3 (ios)

Color Splurge

3.3
Color Splurge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak renklendirilmiş fotoğraflar hazırlayabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak fotoğraflarınız üzerinde renklendirme işlemlerini en kolay yoldan gerçekleştirebilmek için Color Splurge uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz ve oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip olması nedeniyle işlemleri en hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz. Uygulama ilk olarak fotoğraflarınızı tamamen renklerden arındırabiliyor ve daha sonra istediğiniz bölgedeki rengi öne çıkarabiliyor ya da istediğiniz rengi vermenize imkan tanıyor.

Bölge bölge renksizleştirme ya da renklendirme işlemlerini yapabileceğiniz uygulama, aynı zamanda Facebook hesabınızda yer alan fotoğrafları da kullanabiliyor ve daha sonra yeniden yüklemenizi sağlıyor. Böylece arkadaşlarınızla ve ailenizle hemen renk oyunlarından oluşan fotoğraflarınızı paylaşabiliyorsunuz.

Twitter ve Facebook'a fotoğraf gönderme imkanının yanında fotoğrafları galerinize de kaydedebilir ya da elinizde hiç fotoğraf yoksa kameranızı kullanarak yeni fotoğraflar da çekebilirsiniz. Geri alma desteği sayesinde beğenmediğiniz fotoğraflardaki işlemleri hemen geri döndürebilirsiniz. Sadece renk oyunları değil, aynı zamanda farklı fotoğraf efektleri de barındıran uygulamanın oldukça işe yarayacağına inanıyorum.

YORUMLAR