Colorful 1.5.1 (ios)

Colorful

Colorful
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızla fotoğraflarınıza bölgesel efekt ve filtreler eklemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Akıllı telefonlar ve tabletler dünyasında fotoğraf düzenleme uygulamalarının popülerliği hala artıyor ve dolayısıyla fotoğraflarınıza efektler uygulayabileceğiniz, filtreler ekleyebileceğiniz,daha iyi hale getirebileceğiniz ücretsiz veya ücretli uygulamaların adedi de giderek artıyor. Ancak bu uygulamaların pek çok kullanıcının asla ihtiyaç duymayacağı onlarca özellik barındırmaları, aynı zamanda boyutlarının de telefonda çok fazla yer kaplaması sıklıkla sorun olabiliyor. Colorful gibi uygulamalar sayesinde sadece tek bir özelliğe ihtiyaç duyan kullanıcılar tüm fotoğraf düzenleme işlemlerini kolaylıkla halledebiliyorlar.

Colorful, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması ve hem cihazınızın kamerasını kullanabiliyor, hem de kolay arayüzü ile tüm işlemleri hızlıca tamamlamanıza olanak tanıyor. Uygulama içerisinde fotoğraflarınızı daha güzel hale getirebileceğiniz pek çok filtre ve efekt bulunuyor ve tüm operasyonlar tamamlandıktan sonra fotoğraflarınızı galerinize kaydedebilir ya da sosyal medya ağlarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Pek çok efekt uygulamasının aksine, Colorful hangi bölgelere filtre ve efekt uygulanacağını belirlemenize olanak tanıyor. Böylece, uygulamak istediğiniz efektlerin fotoğraf üzerinde hangi alanlarda aktif olacağını direkt olarak parmağınızla işaret ederek seçebiliyor ve yanlış işaretlediğiniz bölgeleri geri al butonu ile düzeltebiliyorsunuz.

Uygulama hem telefonunuzda kayıtlı olan fotoğrafları kullanabiliyor hem de direkt olarak kamera ile yeni fotoğraflar çekebiliyor. En gelişmiş fotoğraf editörü olduğunu iddia etmek zor ancak bilhassa renklerle bölgesel olarak oynamak isteyen kullanıcıların oldukça faydalı bulacağına inanıyorum.