Colorfy 2.5.1 (ios)

Colorfy

Colorfy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    157

  • ÜRETİCİ

    Fun Games For Free

Colorfy, yetişkinlere özel boyama kitabı uygulaması ve ücretsiz.

Colorfy, güzel sanatlara ilgi duyan kişi olarak kullanırken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir mobil uygulama. Oldukça detaylı hazırlanmış desen ve motifleri, nesneleri boyarken keyifli vakit geçireceğiniz bu uygulamayı hem iPhone hem de iPad’inizde kullanma şansınız var. Yakınlaştırma özelliği sayesinde küçük ekranlı telefonunuzda detayları kolaylıkla yakalamanız mümkün.

Yetişkinlere özel hazırlanmış boyama kitabı uygulamasında ücretsiz olarak yeterince boyanmak için bekleyen hazır şablon bulunmakta. Dilerseniz telefonunuzdaki bir fotoğrafı aktarma veya yazıyı da boyama şansınız var. Ücretsiz sunulan tüm şablonlar bittiğinde de satın alım yaparak boyama keyfine kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Boyama ekranı oldukça basit tasarlanmış. Boyamak için tek yapmanız gereken rengi seçip (ücretsiz sunulan renk paleti çok zengin değil) renklendireceğiniz alana dokunmak. Farklı kalem seçenekleri, boya türleri, dokunuşla boyama gibi detaylar mevcut değil. Bu da gerçek boyama hissini vermiyor.

YORUMLAR