Coloround 1.1 (ios)

Coloround

1.1
Coloround
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Coloround, iOS cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz refleks geliştirme ve hız oyunu.

Coloround, iPhone ve iPad’inizde boş zamanlarımızı geçirmek, yolda giderken oyalanmak için oynayabileceğiniz türde bir beceri oyunu ve tamamen ücretsiz olmasının dışında oldukça ufak boyutlu.

iOS cihazınızda kafa yormadan zaman geçirmek adına oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız yüksek dozda beceri gerektiren bu oyunu şiddetle tavsiye ederim. Oyunda bizim hareketimizle dönen birkaç parçadan oluşan bir daire ve de daireye denk getirmemiz gereken toplar bulunmakta. Amacımız farklı noktalardan çıkan topların rengine bakarak dairenin ilgili parçasına düşmesini sağlamak. Bunu başarmak ilk bölümlerde son derece basit. Birkaç bölüm geçtikten sonra oyunun göründüğü zorlukta olmadığını kolaylıkla anlıyorsunuz. Başlarda aynı hızda ve yönde gelen toplar yerini aniden açı değiştiren ve aynı anda farklı yerden çıkan toplara bırakıyor.

Oyunu zevkli kılan şey kontrollerin basit ilerlemenin zor olması. Topları daireye denk getirmek için parmağınızı yatay konumda sağa ve sola kaydırmanız yeterli olsa da topların gelişi sizi zor duruma sokuyor. İlerlemenin altın kuralı ise dairenin kontrolünü tam anlamıyla alabilmek ve renkli topları çok önceden fark edebilmek. Odaklanma ve hız konusunda iyiyseniz kolaylıkla ilerleme şansına sahipsiniz.