Combo Clash

Combo Clash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Combo Clash, anime stili görselleriyle dikkat çeken aksiyon rpg oyunu.

Combo Clash, anime stili detaylı ve yüksek kalitede grafikleriyle dikkat çeken aksiyon rpg oyunu. iOS platformunda da ücretsiz indirilmeye sunulan oyunda her biri farklı yeteneğe sahip kahramanları yönetiyoruz. Amacımız dünyayı sarmaya çalışan kötülüğü durdurmak.

iPhone ile de uyumlu olan ancak iPad’de oynanması gerektiğini düşündüğüm aksiyon rpg oyununda harita üzerinden görevleri istenen sürede tamamlayarak ilerliyoruz. Daha ilk görevimizde yaratıkların karşısına çıkıyoruz. Elbette ilk görev oyuna ısındırma amaçlı hazırlandığından yaratıkların saldırı gücü fazla etkili değil. Biz de sayıca fazla olduğumuzdan oyunun en can alıcı noktası olan kombo sistemini öğreten eğitim bölümü çabuk bitiyor.

Yaratıklarla savaşmak için doğmuş kahramanları kontrol ettiğimiz oyunda her bir karakter benzersiz yeteneklerle donatılmış ve hepsinin zayıf olduğu, öne çıktığı noktası farklı. Karakter seçiminin önemli olduğu bir yapım da diyebiliriz. Ancak hangi karakteri seçerseniz seçin yaratıklarla savaşırken oldukça keyif alıyorsunuz. Bu keyfi yaşatan kombo sistemi. Ardı ardına bastığınız butonlardan parmağınızı çekmenizle beraber ekran ışıl ışıl oluyor.

YORUMLAR